Megbízónk, tőkeerős, folyamatosan fejlődő, kiépített kereskedelmi kapcsolatokkalrendelkező, lapos szervezeti struktúrájú, multinacionális jegyektől mentes, tulajdonosi szemléletű, magyar gyártó kisvállalat számára keresünk (esetleg részmunkaidőben) HR GENERALISTÁT (ipar - Pápa térsége)

Feladatok:

Feladata a HR tevékenység teljes körű végzése, összefogása a kis létszámú cégben, pl.:
  • toborzás és kiválasztás;
  • teljesítményarányos bérezés feltételeinek kialakítása, bevezetése, értékelése;
  • munkaköri leírások készítése és naprakészen tartása;
  • betanítási programok kidolgozása az új munkatársak számára, nyomon követésük;
  • a kollégák folyamatos képzése, külső képzésekre delegálása;
  • munkajogi kérdések kezelése
  • munkavállalói kapcsolatok kezelése

Elvárások:

Ideális pályázónk HR végzettséget és néhány éves teljes körű ipari HR tapasztalatot szerzett, feladatai kapcsán felelősségvállaló, jó gazda vagy tulajdonosi szemléletű szakember.

Munkavégzés helye

Pápa