Mind-Diák Szövetkezet

Partnercégünk 150 éves tapasztalattal rendelkezik és világszerte több mint 2000 munkatárssal dolgozik a pneumatika területén. Vezető szerepet tölt be a henger megmunkálásban és szerelésben, emellett szelepeket, hengereket, hajózási termékeket, valamint haszonjárművekbe építhető pneumatikai részegységeket gyárt.

Feladatok:

  • Beszerzési rendelések létrehozása
  • Megrendelés visszaigazolások kezelése és frissítése a vállalati rendszerben
  • Beszállítói hátraléklista létrehozása, erről nyilvántartás vezetése
  • Tájékoztatás a késések és készlethiányok esetén
  • Számlák pontosítása
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Vállalat anyagbeszerzési folyamatainak, stratégiáinak megértése
  • Hatékony kommunikáció és kapcsolattartás a vállalat partnereivel

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív/passzív hallgatói jogviszony gazdasági területen
  • Középfokú angol nyelvismeret írásban és szóban egyaránt
  • MS Office haladó szintű ismerete
  • Csapatban való együttműködés, jó konfliktuskezelési készség
  • Hajlandóság az MRP (Oracle) ismeretek elsajátítására

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 8:00-16:00 között
  • Heti minimum 20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 2100 Ft/óra
  • Betanulást követően home office lehetőség
  • Céges laptop és mobiltelefon biztosítása
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Másik nyelv ismerete
  • Mérnöki területen szerzett ismeretek

Munkavégzés helye:

Budapest VIII.

Munkavégzés helye

Budapest