Magas színvonalú mérnöki szolgáltatást nyújtó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

A Társaság tevékenységéhez kapcsolódó polgári és kereskedelmi jogi, elsősorban vállalkozási és szállítói szerződések véleményezése és szerkesztése magyar nyelven, A pénzügyi terület és a titkárság támogatása jogi szakértelmet igénylő kérdésekben elsősorban munkajog és a beszerzések területén, Az ügyvezető munkájának támogatása, jogi tanácsadás üzleti kérdésekben, Jogszabálykutatás, jogszabályi változások figyelemmel kísérése, Szerződések naprakész nyilvántartása, a szerződéstár vezetése, egyéb adminisztratív feladatok, Kapcsolattartás a Társaság ügyvédjeivel és más tanácsadóival, , Megbízóról:, Magyarországon jól ismert és elismert egyedi igényeket kielégítő, magas színvonalú mérnöki szolgáltatást nyújtó cégeknek. Nagyfokú rugalmassággal rendelkezünk az épületgépész tervező-kivitelező mérnöki szolgáltatások területén. , Szolgáltatásaink fontos eleme a projekt előkészítésétől a megvalósításig tartó folyamat különböző fázisainak menedzselése, végrehajtása, melyek során jelentős jogi munka merül fel., Ennek biztosítására jelenleg a belső működést biztosító csapatunkba keresünk munkatársat

Elvárások:

Jogi egyetemi diploma megszerzését követően 2-5 év munkatapasztalat, Angolnyelv-tudás, Precíz és önálló munkavégzés, proaktív hozzáállás, Csapatban és önállóan történő munkavégzés képessége, Jó problémamegoldó, kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, MS Office felhasználói ismeretek, Hasonló területen szerzett tapasztalat

Ajánlatunk:

Versenyképes juttatási csomag, Teljesítmény alapú bónusz, Határozatlan idejű munkaszerződés, Stabil vállalati háttér, Kihívásokkal teli, változatos munkakör, Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest