A hirdetés már lejárt!

Feladatok:

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk a csapat tagjaként:
  • Áfa és Szja kalkulációk, illetve bevallások, valamint KSH adatszolgáltatások készítése.
  • Közreműködés adókalkulációk és bevallások készítésében (pl. társasági adó, helyi iparűzési adó).
  • Adótanácsadások készítése egyszerűbb adózási és számviteli témákban, vagy közreműködés komplex adótanácsadási feladatokban.
  • Közreműködés adózási átvilágításokban.
  • Közreműködés adóhatósági vizsgálatok során.
  • Állásfoglalás kérések fogalmazása.
  • Közreműködés adózási automatizációs megoldások fejlesztésében.

Elvárások:

Fontos számunkra, hogy legyen:
  • Felsőfokú közgazdász, vagy jogász végzettséged.
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete.
  • Érdeklődésed a vállalatokat érintő adózási- és számviteli előírások iránt.
  • Ügyfélközpontú, precíz és lelkiismeretes hozzáállásod a feladatok elvégzése során.
  • Választékos és érthető nyelvhasználatod mind magyar, mind pedig angol nyelven.
  • Rugalmas, precíz és jó problémamegoldó készség.

Előnyök:

Előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett néhány éves munkatapasztalat.
  • Jártasság valamely adózási előírások terén.
  • Nemzetközi vállalati környezetben szerzett gyakorlat.
  • Szakmai német nyelvtudás.
  • Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat

Ajánlatunk:

Amit ajánlani tudunk:
  • Béren kívüli juttatások, versenyképes javadalmazás.
  • Hibrid munkavégzés.
  • Medicover egészségbiztosítás.
  • Online szakmai nyelvoktatás.
  • Rendszeres belső tréningek és Grant Thornton e-learning képzések.
  • Külső tréningek, továbbképzések (regisztrált adótanácsadók, adószakértők, okleveles adószakértők és mérlegképes könyvelők számára biztosítjuk az éves kreditpontok megszerzését).
  • Szakmai továbbtanulás támogatása (pl. adótanácsadói-, okleveles adószakértői-, mérlegképes könyvelői, IFRS mérlegképes könyvelői tanfolyam).
  • Céges programok, rendezvények.
  • Összetartó és egymást támogató csapat.
  • Nyugodt munkahelyi légkör.
  • Modern iroda és környezet Budapest belvárosában.

Munkavégzés helye

Budapest