A hirdetés már lejárt!

Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél egy debreceni sikertörténet részese lenni! 2017-ben épült, modern gépparkkal és munkakörnyezettel rendelkező gyárunkban évente több millió lengéscsillapító-rugót és stabilizátort állítunk elő neves autógyártók részére. Közel 400 munkatársunkkal azon dolgozunk, hogy termékeink a járművek stabilitását és dinamizmusát biztosítva kényelmesek és biztonságosak legyenek. Csatlakozz és légy te is részese a jövő autóipari fejlesztéseinek!

Feladatok:

Karbantartási terület adminisztratív támogatása SAP rendszerbe adatok feltöltése Az adatváltozások lekövetése a vállalatirányítási rendszerben Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal és a termelés előkészítéssel Határidők betartása

Elvárások:

Nappalis hallgatói jogviszony Heti minimum 20 munkaóra vállalása MS Windows és Office alapos ismerete SAP vállalatirányítási rendszer ismerete Középfokú angol nyelvtudás előny Rugalmasság és terhelhetőség Precíz, pontos munkavégzés Önálló és csapatban való munkavégzés

Munkavégzés helye:

Debrecen

Munkavégzés helye

Debrecen