Egyedi szerszámgépgyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Hegesztő-, forgácsoló-, festő-, szerelő-, műhelyekben található berendezéseken megelőző karbantartás ill. hibajavítás végzése , , Megbízóról:, Az FFG-Csoport (Fair Friend Group) a szerszámgépek, áramkörök, zöld energia és ipari berendezések üzleti területein a világpiacon vezető pozíciót foglal el, és ellátja a fontosabb iparágakat a modern és hatékony gyártáshoz szükséges komplett megoldásokkal. Összesen 82 telephelyén Európában (21- köztük Magyarországon), az USA-ban (4), Kínában (19), Indiában (2), a Távol-Keleten (36) körülbelül 2.500 alkalmazottat foglalkoztat. Magyarországi telephelyünkre keresünk új munkatársat.

Elvárások:

PLC ismeret:, Funkcionális rajz alapján hibakeresés, , Előny:, Valamely PLC programozási nyelv ismerete, PLC programozási ismeret, , CNC ismeret:, CNC fémmegmunkáló gépek vezérlési láncának felépítése, PC középszintű ismerete (digitális vezérlésű gép üzembe helyezéséhez), Hajtáslánc ismerete (modulok, végrehajtó szervek, szinkron, aszinkron, AC szervomotorok), Ipari technikában alkalmazott mérőrendszerek ismeret, Jeladók, elektro-pneumatikus, elektrohidraulikus szelepek ismerete, , Előny:, Valamely vezérlési nyelv beható ismerete (Siemens810, 880, 840D, Heidenhain), CNC megmunkáló gép gépi paramétereinek mélyreható ismerete valamely vezérlési nyelvben (Siemens, Heidenhain), , Gépészetben jártasság:, Hidraulikus, pneumatikus sémarajz alapján komplex egységekben hibakeresés, javítás, Géplakatos munkában szerzett elméleti ill. gyakorlati ismeretek műszaki rajzolvasási ismeret, , Előny: , Gördülő, csúszó csapágyazások elméleti és gyakorlati ismerete, Forgácsoló gépek (megmunkáló központ, marógép, eszterga, köszörű, vagy bármely hasonló felépítésű gép) elvi felépítésének ill. gyakorlati kialakításának ismerete , Méréstechnikai ismeretek , , Szükséges végzettség: , Elektronikai műszerész, elektrotechnikus vagy valamely középfokú elektromos végzettség, vagy elektromos karbantartó végzettség, villanyszerelő, villamos kisgépszerelő, mechatronikus, stb., , Elvárt szakmai tapasztalat:, Min. 5 éves gyakorlat CNC fémmegmunkáló gép karbantartásában, vagy hasonló területen, kiemelve a fent említett pontokat, , Egyéb elvárások:, Nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség, Stressztűrő képesség, Analitikus gondolkodás, Precizitás, , Előny:, Német szakmai nyelv ismerete, Darukezelő vizsga, Targoncavezetői vizsga

Ajánlatunk:

Versenyképes bérezés, Cafetéria, 13. havi fizetés, , Munkarend:, 2 műszak és ügyelet

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Munkavégzés helye

Kecskemét