Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát multinacionális gyártó Partnerünk részére:

MES mérnök

Feladatok

  • MES projektek vezetése, és globális MES projektek támogatása;
  • Részvétel az elektronikai gyártáshoz kapcsolódó globális digitalizációs projektekben;
  • Gyártási folyamatok feltérképezése, igények felmérése, harmonizálása, üzleti dokumentációk készítése az MES IT osztály részére;
  • Együttműködés globális MES csapatokkal, globálisan működő megoldások előmozdítása;
  • Új MES funkciók tesztelése, bevezetése. Mintagyártások támogatása, Interface-k telepítése, konfigurálása;
  • Részvétel összetett problémák megoldásában, fejlesztési javaslatok kidolgozása.

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi végzettség (Villamosmérnök/Mérnök informatikus);
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Fejlesztési követelmények és üzleti dokumentáció készítésében szerzett tapasztalat;
  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat;
  • Új rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalat;
  • Jó kommunikációs és prezentációs képesség;
  • Analitikus gondolkodás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Nemzetközi projektek;
  • Home Office lehetőség;
  • Lakhatási/letelepedési támogatás;
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Előnyök

  • Üzeti intelligencia szoftverek (Qlik, Power BI), adatbáziskezelő rendszerek ismerete;
  • ERP tapasztalat;
  • Programozási ismeretek.

Az ideális pályázó:

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Munkavégzés helye

Székesfehérvár