Hidraulikus rendszerek építésének, javításának és karbantartássával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Meglévő és új ügyfelek magas szintű kiszolgálása, Ajánlatok bekérése beszállító partnereinktől, Árajánlatok készítése kivitelező, beruházó partnerek részére, Vállalatirányítási rendszerben történő önálló munkavégzés, Raktári rend fenntartása, Beérkező termékek átvétele, Pénztárkezelés

Elvárások:

Legalább középfokú műszaki végzettség (kereskedelmi szakirány előny), 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat, Magabiztos számítógépes ismeretek, Kiváló kommunikáció szóban és írásban egyaránt, Jó fizikai állóképesség, Angol nyelvtudás, Vevő orientált beállítottság

Előnyök:

SAP ismeret, Pneumatikai ismeretek

Ajánlatunk:

Versenyképes bérezés, Munkába járási támogatás, Egyműszakos munkarend, Stabil, hosszútávú munkalehetőség, , Megbízóról:, Debreceni székhelyű partnercégünk 2003-ban alakult, azóta kiemelkedő teljesítménnyel szolgálja a hidraulikus rendszerek építésének, javításának és karbantartásának területét. Legyen szó tervezésről, szaktanácsadásról vagy magas minőségű hidraulikus elemek forgalmazásáról, ügyfelei széles körének nyújt megoldásokat. Megbízhatóságukat a korábbi projektek, referenciák alapján bizonyítják. Ha úgy érzed, rendelkezel kellő tapasztalattal jelentkezz műszaki értékesítőnek!, , Legyél Te a következő új munkatársunk!

Munkavégzés helye:

Debrecen

Munkavégzés helye

Debrecen