Megbízónk külföldi tulajdonú vállalatcsoport magyarországi tagja, mely saját ágazatának egyik meghatározó szereplője. Tevékenységi köre magába foglalja az ipari félkész termékek értékesítése mellett azok megmunkálását is. A több mint 30 éves múlttal rendelkező budapesti székhelyű vállalathoz keresünk VEVŐSZOLGÁLATI / BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRSAT (Budapest, német vagy angol nyelv)

Feladatok:

Elsőszámú feladata a vállalat termékportfóliójába tartozó termékek értékesítése. Feladatai közé tartozik többek között a vállalat vevőinek/kiemelt vevőinek gondozása, a kiemelt vevők szerződéseiben foglaltak teljesítése, fuvarszervezés, árajánlatok készítése, rendelések feldolgozása, telefonos értékesítés, reklamációk feldolgozása. Elvesztett vevők visszaszerzése, új vevők akvirálása, bonitás vizsgálat (hitellimit vizsgálat, kintlévőség kezelés).

Elvárások:

Ideális pályázónk felsőfokú kereskedelmi vagy műszaki végzettséggel, értékesítésben szerzett többéves tapasztalattal, kiemelkedő MS Office ismeretekkel/tapasztalattal valamint angol vagy német nyelvtudással rendelkezik.

Munkavégzés helye

Budapest