Multinacionális partnercégünk németországi gyáregységébe Német tolmács munkatársat keresünk az alábbi feltételekkel:

Német tolmács

Feladatok
  • Magyar-német/német-magyar fordítás, tolmácsolás,
  • Németországi gépsorok működésének megismerése,
  • Magyarországon, újonnan telepített gépek üzembe helyezésének koordinálása,
  • Műszaki berendezések működésének megismerése, dokumentáció készítése.

Elvárások
  • Több műszak vállalása,
  • Erős, aktív német nyelvtudás,
  • Határozott munkaviszony vállalása, akár időszakosan
  • Önéletrajzzal való jelentkezés,
  • Előnyt jelent műszaki végzettség vagy beállítottság.

Amit kínálunk
  • Munkavégzés helye: Marktheidenfeld,
  • Tervezett időszak: július közepétől augusztus közepéig
  • Bruttó havi bér 600.000 Forint,
  • Napi díj 52 Euro
  • Ingyenes utazás (szervezett utazás, vagy saját autóval történő kiutazás esetén)
  • Ingyenes szállás biztosítása
  • Időszakos munkalehetőség, a későbbiekben azonban további megbízás is vállalható
  • Egyéb juttatások.

src="https://www.mmimir.nu/view/806719">

Munkavégzés helye:

Marktheidenfeld

Munkavégzés helye

Németország