Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk az alábbi pozícióba kínai és magyar nyelven beszélő és író kollégát:

Tolmács (Győr régió)

Feladatok

  • Tolmácsolási feladatok ellátása gyártókörnyezetben és irodában egyaránt;
  • Fordítási feladatok elkészítése;
  • Céges tárgyalásokon, megbeszéléseken való részvétel;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások

  • Aktív kínai és magyar nyelvtudás;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk

  • Családias, támogató légkör;
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Versenyképes bér + cafeteria + bejárás támogatás.

Az ideális pályázó:

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Munkavégzés helye

Győrszemere