KÖRNYEZETVÉDELMI, HULLADÉKGAZDÁLKODÁSI TERÜLETRE Akár azonnali kezdési lehetőséggel Csatlakozz hozzánk, és építsünk együtt egy fenntartható jövőt!

Feladatok:

  • Rendszerüzemeltetési feladatok ellátása egy folyamatosan működő vegyipari üzemben
  • Az üzem folyamatos üzemmenetének felügyelete és biztosítása
  • Üzemi berendezések kezelése
  • A folyamatos üzemvitelhez szükséges karbantartások elvégzése
  • Üzemi terület tisztán tartása
  • Minimális anyagmozgatási feladat targoncával

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jó fizikum
  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek
  • Megbízhatóság, becsületesség

Előnyök:

  • Fémipari, villamosipari vagy vegyipari alapszakma
  • Kazánkezelői, technikusi végzettség
  • Érettségi bizonyítvány
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Emelőgép-, rakodógép-kezelői jogosítvány
  • 3 év szakmai gyakorlat
  • Tiszaújvároshoz közeli lakóhely

Ajánlatunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely
  • 100% bejelentett, versenyképes fizetés és egyéb juttatások, 13. havi fizetés
  • Cafeteria: 400.000 Ft/év + az éves alapbér 6%-a
  • Helyközibérlet-támogatás
  • Teljesítményalapú extra jutalmak
  • Lojalitási juttatás: csapatunk tagjait már az 5. év munkaviszonytól jutalmazzuk
  • Fejlődési lehetőségek, tanfolyamok támogatása
  • Stabil, fiatalos összetartó csapat, jó hangulat

Munkavégzés helye:

Tiszaújváros