Feladatok:

Pénzügyi koordinátor pozíció nyíregyházi partnercégünknél!

  • Kiszervezett számviteli, bérszámfejtési és pénzügyi tevékenységek irányítása
  • Pénzügy-számviteli csapat valamint a könyvvizsgáló támogatása
  • A számvitelre vonatkozó szabályok és szabványok esetleges kiegészítése, frissítése és naprakészen tartása az előírásoknak megfelelően
  • Hatóságokkal való zökkenőmentes kapcsolattartás
  • Jelentések, pénzügyi elemzések készítése és zárás
  • A költségvetés jóváhagyási folyamatának irányítása
  • HR-rel kapcsolatos feladatok felügyelete és megoldása
  • A magyar munkatársak és nemzetközi vezetők közötti kommunikáció támogatása
  • Releváns egyetemi vagy főiskolai végzettség pénzügyi és számviteli szakirányon
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat a számvitel és pénzügy területén lehetőleg termelési környezetben
  • Pénzügy-számviteli jogszabályok naprakész ismerete
  • Megbízhatóság és lojalitás
  • Magabiztos Microsoft Excel ismeretek

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza,

Munkavégzés helye

Nyíregyháza