Most csatlakozhat az autóipar területén nemzetközi szinten meghatározó szerepet betöltő partnercégünk debreceni gyáregységéhez. A folyamatos innovatív fejlesztéseknek köszönhetően nem csak egy stabil, hosszú távú munkahelyet biztosítanak, hanem komoly szakmai tudást és karrierlehetőséget is.

Quality adminisztrátor

Feladatok

  • Termelési adatok gyűjtése és feldolgozása
  • A minőségellenőrzési osztály mindennapi munkájának támogatására
  • Prezentációk készítése
  • Irodai és egyéb eszközök utánpótlásának biztosítása
  • A technikusok munkaidejének adminisztrálása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok magas szintű ismerete (Excel, PowerPoint, Word)
  • Problémamegoldó szemlélet
  • Jó szervezőkészség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Utazási költségtérítés (30 Ft/km vagy távolsági bérlet 100%)
  • Céges buszjárat
  • Lehetőség egy újonnan induló gyáregység folyamatainak kialakításában való részvételre

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Debrecen