A Medikémia Zrt., a Magyarországon piacvezető PREVENT autóvegyi termékek gyártója munkatársat keres

Feladatok:

  • a Társaság raktárainak kezelése
  • késztermék készletek üzemből átvétele, tárolása, kiadása
  • termékfeltöltés, raktárrendezés, anyagmozgatás
  • termékek megadott lista alapján történő előkészítése, kézi adatgyűjtő /pda/ használatával
  • a göngyölegek kezelése
  • a raktárak rendjének, tisztaságának biztosítása
  • leltározásban való részvétel

Elvárások:

  • két műszakos munkarend /5.40-14.00 és 13.40-22.00/
  • új típusú vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány /3324/
  • fizikai alkalmasság
  • megbízhatóság
  • önálló, pontos munkavégzés
  • kitartó személyiség

Előnyök:

- raktári szakmai tapasztalat és targoncavezetői gyakorlat

Ajánlatunk:

  • stabil, megbízható vállalat, biztos, hosszú távú munkahely
  • versenyképes bérezés
  • béren kívüli juttatások
  • munkavállalói hűség jutalmazási rendszerek
  • mobiltelefonflottához történő csatlakozási lehetőség igen kedvező havi- és percdíjakkal.
  • munkába járás támogatása, munkaruha juttatás

Munkavégzés helye:

6728 Szeged, Zsámbokréti sor 1/A.

Munkavégzés helye

Szeged