Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Senior göngyöleg menedzsment koordinátor

Partnerünk egy világszerte elismert, innovatív és magas minőségű megoldásokat kínáló nemzetközi autóipari cég. Nehézfutóművek, futóműrendszerek előállításával, illetve agrárgépipari termékek tervezésével, fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkoznak. Az ügyfélorientáltság és a folyamatos innováció iránti elkötelezettségük révén a vállalat megbízható partnerként tűnik ki az ipari szegmensben, előmozdítva a fejlődést és alakítva a mobilitás jövőjét.

Feladatok

  • göngyölegmenedzsment folyamat teljeskörű koordinálása, fejlesztése, optimalizása
  • csomagoló anyagok kezelése SAP vállalatirányítási rendszerben
  • üres göngyöleges szállítások tervezése és szervezése
  • vevőspecifikus csomagolási igények feldolgozása
  • göngyölegekkel kapcsolatos szállítólevelek kiállítása
  • napi egyeztetés a göngyöleg szállításokról és havi kontó egyeztetés külsős partnerekkel a göngyöleg készletekkel kapcsolatban
  • göngyölegraktár folyamatainak koordinálása
  • EPR bevallás elkészítése
  • riportolási feladatok

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • hasonló területen, termelő vállalatnál szerzett több éves tapasztalat
  • magabiztos német nyelvtudás
  • felhasználói MS Office ismeretek
  • rendszerszemlélet
  • önálló, pontos, hatékony munkavégzés

Előnyt jelent:

  • angol nyelv felhasználói szintű ismerete
  • felsőfokú végzettség
  • SAP rendszer ismerete

Munkavégzés helye

Szombathely