Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk autóipari termékeket gyártó, nyugati tulajdonban lévő vállalat.

Senior kollégát keresünk a részükre, az alábbi pozícióba:

Senior NPI Projektvezető

Feladatok

  • A leendő senior projektvezető kolléga új termékek, technológiák és termelési területek/gépek indítását fogja koordinálni, teljeskörűen;
  • Projekt tervet készít, csapatot generál és koordinál;
  • Tervezi a kapacitást, tervezi a layout-ot és
  • Meghatározza az új gépek technikai specifikációit;
  • Kommunikál a beszállítókkal, tervezőkkel;
  • Elkészítő a szükséges dokumentációkat és együttműködik a termelés/logisztika/karbantartás területekkel.

Elvárások

  • Mérnöki / műszaki diploma;
  • Releváns projektvezetői tapasztalat, autóipari gyártó vállalatnál;
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Korrekt, motiváló, senior bérezés.
  • Juttatások (cafeteria, bejárástámogatás teljes egészében, egyéb).
  • Sok projekt van folyamatban Partnerünknél és várható is a jövőben, emiatt stabil a vállalat, de vannak felelősséggel járó feladatok is.

Az ideális pályázó:

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Munkavégzés helye

Tatabánya