A BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt. FŐTÁV Távhőszolgáltatási Divíziója munkatársat keres SZAKIPARI SZERELŐ munkakörbe

Feladatok:

Milyen feladatok várnak?
  • részt veszel a hőközpontok kivitelezésében
  • ellátod a kapcsolódó szakipari – kőműves, festő, szigetelő – feladatokat
  • koordinálod a csoport munkáját
  • tájékoztatást adsz a napi munkavégzésről
  • gondoskodsz a kiadott eszközök/szerszámok megóvásáról

Elvárások:

Mit várunk a munkakör betöltéséhez?
  • rendelkezz építőipari szakmunkás végzettséggel (kőműves vagy egyéb építőmesteri képesítés)
  • legyen legalább 2 év építőiparban szerzett gyakorlatod
  • csapatban végezd együttműködően és proaktívan a munkád

Előnyök:

Előnyt jelent a kiválasztás során:
  • munkafolyamatok, kollégák irányításában szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • rugalmas, problémamegoldó látásmód
  • „B” kategóriás jogosítvány

Ajánlatunk:

Miért jó nálunk dolgozni?
  • a nagyvállalat biztonságát nyújtjuk
  • hosszú távú, bejelentett álláslehetőséget kínálunk, és azonnal kezdhetsz
  • nálunk a fizetés minden hónapban pontosan érkezik
  • a próbaidő lejártát követően több elemű cafeteria-csomagból válogathatsz évente bruttó 513.530 Ft összegben
  • mi a jó teljesítményt anyagilag is elismerjük: a vezetőd negyedévente értékeli a teljesítményed, így a fizetésed mellé 3 havonta pénzbeli juttatást kaphatsz
  • támogatjuk a vidékről bejáró kollégák utazási költségét
  • törődünk a kollégáink fizikai és mentális egészségével (kedvező üdülési lehetőség a vállalat üdülőiben - pl. a Balaton mellett több helyszínen, illetve Hajdúszoboszlón)

Munkavégzés helye:

1135 Budapest, Béke utca 139.

Munkavégzés helye

Budapest