A hirdetés már lejárt!

Feladatok:

Vendégek érkeztetése, utaztatása, egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése Szállodai szoftver napi szintű használata, készpénzkezelés, számlázás Vendégek színvonalas kiszolgálása Programok ismertetése, értékesítése vendégek részére és igény esetén azok szervezése Vendégpanaszok gyors és hatékony kezelése

Elvárások:

Legalább középfokú végzettség, magabiztos nyelvtudás Szállodai recepciós tapasztalat Vendégközpontú szemlélet Precíz munkavégzés, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség Kifogástalan megjelenés Csapatjátékos személyiség, rugalmasság, feddhetetlen előélet MS Office programok felhasználó szintű ismerete

Előnyök:

Hostware program ismerete

Ajánlatunk:

Kiszámítható, hosszútávú munkalehetőség, teljes munkaidős bejelentéssel Megfelelő bérezés Napi egyszeri személyzeti étkezés a szállodában Ingyenes parkolás a szálloda őrzött parkolójában Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség Összetartó, szakmailag felkészült, lendületes csapat

Munkavégzés helye

Hajdúszoboszló