Budapesti Intézmény megbízásából a Nádor-Teréz Szolgáltatási Központ részére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

A nyomtatópark kezelése, számlálók leolvasása, elszámolások készítése, kapcsolattartás az üzemeltető céggel., A központi menedzsmentrendszer figyelése, a jelzett hibák, elsődleges kezelése., A nyomtatókkal kapcsolatos hibabejelentések fogadása és szükség esetén továbbítása a szerviz felé., Beléptető, azonosítókártyák legyártása, programozása, nyilvántartása, kezelése., Sokszorosítási feladatok elvégzése, vágás, tűzés, fűzés, laminálás., Havi és éves elszámolások készítése szakterületén belül., Egyéb beszerzési feladatok ellátása a szakterülettel kapcsolatban.

Elvárások:

Legalább középfokú végzettség,, Ügyviteli, adminisztrációs területen szerzett gyakorlat,, MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete,, Büntetlen előélet, Magyar állampolgárság, Cselekvőképesség, , Egyéni készségek:, Jó kommunikációs készség, Jó problémamegoldó készség, Technikai, műszaki, informatikai érdeklődés, jártasság,, Önálló munkavégzés, Pozitív hozzáállás, Csapatszellem

Előnyök:

Informatikai végzettség, Műszaki végzettség, Műszaki munkakörben (nyomtatók kezelésében) szerzett tapasztalat, Ügyfélforgalmi területen szerzett tapasztalat, , A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:, Magyar nyelvű szakmai önéletrajz, Végzettséget, képesítést tanúsító okiratok fénymásolata, Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul

Ajánlatunk:

Illetmény és juttatások:, Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók., , A közalkalmazotti jogviszony időtartama:, Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, Próbaidő: 4 hónap, , Foglalkoztatás jellege:, Teljes munkaidő, , A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:, Magyar nyelvű szakmai önéletrajzot, Végzettséget/képesítést tanúsító okirat(ok) másolatát, Bérigény megjelölést, Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul, , Nyugdíjasokat csak a nyugdíjuk szüneteltetése mellett tudunk alkalmazni., , Kérjük feltüntetni a beosztás megnevezését: "álláspályázat: szolgáltatási ügyintéző"

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest