Több mint 20 éves épület és intézmény üzemeltetéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Az intézmények (iskolák) irodahelyiségeinek, tantermeinek, folyosóinak, auláinak, lépcsőházainak, tornatermeinek, mellékhelyiségeinek tisztántartása, a rend fenntartása, Hulladékok összegyűjtése, Fogyóeszközök (WC papír, papír kéztörlő) feltöltése

Elvárások:

Budapesten, II. és XII. kerületei oktatási intézményekbe keresünk takarító munkatársakat határozatlan idejű jogviszonyba, teljes (nappali munkavégzés) és részmunkaidőbe (délutáni munkavégzés 2, 4 vagy 6 órában), valamint hajnali munkavégzésre (06:00-08:00 óra között tornaterem, öltöző takarítás).

Előnyök:

Intézmények takarításában szerzett jártasság, Önéletrajz, erkölcsi bizonyítvány, Takarítógépek kezelése

Ajánlatunk:

Bérezés megegyezés szerint, Hosszútávú munkalehetőség, Munkahelyi megbecsülés, Kiszámítható munkarend

Munkavégzés helye

Budapest