Berhida - Peremarton-gyártelepen található növényvédőszer bérmunka szolgáltatással (kiszerelés, formálás, logisztikai tevékenység) foglalkozó nagyvállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Anyagok, termékek kézi- és gépi mozgatása raktárakon belül, valamint a raktárak és a termelés között, Göngyölegek és a keletkező hulladékok kezelése, Kamionok le- és felrakása, A raktári rend és tisztaság folyamatos fenntartása

Elvárások:

Minimum befejezett általános iskolai végzettséggel, Vezetőüléses targoncavezetői engedéllyel, Van raktározási területen szerzett tapasztalatod, Vállalod a 3 műszakos munkarendet, Jó fizikummal, illetve állóképességgel bírsz, Jellemző Rád a felelősségteljes munkavégzés, terhelhetőség és pontosság, Előny, de nem feltétel a traktoros vezetői engedély (nehézpótkocsival)

Ajánlatunk:

Biztonságos- és hosszú távú munkalehetőség, Bejelentett munkaviszony, pontos bérfizetés, A régión belül versenyképes bérezést biztosítunk széleskörű juttatási rendszerrel kiegészítve, 40%-os műszakpótlék 18 órától másnap reggel 6 óráig, Próbaidő alatt mozgóbér cafeteriát juttatunk, próbaidőt követően válogathatsz a CAFETERIA elemeink közül, Munkába járás támogatása: üzemanyag támogatás 30 Ft/km, bérleted árát pedig 100%-ban megtérítjük, Éves (nyári) prémium, Évente kétszeri bónusz, Plusz 2 nap pótszabadság (1 év munkaviszony után), Lakásvásárláshoz kamatmentes munkáltatói kölcsön (1 év munkaviszony után), Évente kétszeri munkabérelőleg felvételi lehetőség, Karácsonyi pulykapénz, Év végi ajándékcsomag, Nyaralási lehetőség, Iskolakezdési támogatás, Kedvezményes bankszámla- és mobiltelefon csomagot is igényelhetsz, Évente 2x vitamin juttatás az egészség megőrzésének érdekében, Munkatársaink folyamatosan fejleszthetik szakmai tudásukat (külső- és belső képzések), Minőségi védőfelszereléseket és munkaruhát biztosítunk számodra, valamint, Modern raktári környezet, biztonságos munkakörülmények és jó hangulatú, segítőkész csapat vár Rád!, , A próbaidőd lejárta után bruttó 100.000,- Ft belépési bónuszt juttatunk részedre., , Megbízóról:, Partnerünk növényvédőszer bérmunka szolgáltatás keretében - főként külföldi partnerei részére - nyújt teljes körű szolgáltatást (kiszerelést, formálást és logisztikai tevékenységet)., Hosszú távra keresünk csapatukba - Berhida - Peremarton-gyártelep székhelyükre - munkatársat

Munkavégzés helye:

Berhida

Munkavégzés helye

Berhida