Csepelen lévő partnercégünk számára keresünk gépkezelői pozícióba munkatársakat.

Amennyiben rendelkezel tapasztalattal vagy szereted az új kihívásokat, jelentkezz bátran!

Tekercselő gépkezelő

Feladatok
  • Középfeszültségű elosztó transzformátorok alkatrészeinek, gyártásánál alkalmazott tekercsek készítése
  • Számítógéppel vezérelt tekercskészítő gépek üzemeltetése
  • Késztermékek precíz ellenőrzése, dokumentálása

Elvárások
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Jó kézügyesség, precíz munkavégzés
  • Jó fizikai állóképesség,
  • Monotonitást tűrő személyiség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent
  • Műszaki irányú végzettség
  • Gépkezelői tapasztalat vagy végzettség
  • Multinacionális vállalati környezetben eltöltött idő
  • Műszaki rajz olvasási készség

Amit kínálunk
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Stabil vállalati háttér;
  • Határozatlan idejű szerződés;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Azonnali kezdés

Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület ( Csepel )
  • Munkarend: Folyamatos műszak

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest