Szívesen dolgoznál Magyarország egyik piacvezető generikus gyógyszeripari nagyvállalatánál? Rendelkezel legalább 3 év gyógyszeriparban vagy vegyiparban szerzett minőségbiztosítási (GMP) tapasztalattal? Magabiztosan használod a MS Office programcsomagot? Rugalmas és reziliens vagy? Kritikus szemlélettel rendelkezel?

Ha a fentiekre "igen" a válaszod, akkor ne habozz, jelentkezz gyógyszergyártó partnerünk Termékfelelős álláslehetőségére, még ma!

Termékfelelős

Alapvető feladatod lesz a terméket körülvevő, annak minőségét, a betegbiztonságát, valamint hatékonyságát biztosító legfontosabb folyamatok kialakítása/felújítása a nemzetközi elvárások szerint, figyelembe véve a cég jelenlegi működését.

A Termékfelelős:
  • A változtatáskezelési rendszert folyamatosan fejleszti, céges szinten fenntartja.
  • Vállalati szinten kialakítja és fenntartja a folyamat, a tisztítási validálási tevékenységhez, valamint keresztszennyezés témaköréhez kapcsolódó feladatokat.
  • Vállalati szinten kialakítja és fenntartja az APR/PQR, technológiai transzfer, csomagolási folyamatok témaköréhez kapcsolódó folyamatokat.
  • A folyamatok fejlesztéséhez kapcsolódó változásokat és megoldási javaslatokat kidolgozza és a gyakorlatba történő bevezetésüket koordinálja.
  • A fenti témakörökhöz kapcsolódó IT támogatás fejlesztésében/napra készen tartásában folyamatosan minőségbiztosítóként részt vesz.
  • A termékeket általánosan érintő komplex kivizsgálásokat szakmailag támogatja.
  • Beszállítói minőségbiztosítási folyamatokat fejleszti és fenntartja.

Elvárások
  • Gyógyszerész, vegyészmérnök, biomérnök, vegyész, gyógyszerkémiai szakmérnök, vagy kémia tanári egyetemi mesterdiploma (MSc).
  • Legalább 3-5 év gyógyszeriparban/vegyiparban minőségbiztosítási (GMP) területen szerzett tapasztalat.
  • Középszintű angol nyelvtudás.
  • MS Office programok felhasználói szintű kezelése.
  • Kritikus szemléletű, kreatív személyiség.
  • Jó problémamegoldó képesség.
  • Rugalmasság és reziliencia.

Előny:
  • PhD végzettség.

Amit kínálunk
  • Változatos feladatokra számíthatsz.
  • Rugalmas munkarendben és részleges távmunkában dolgozhatsz partnerünknél.
  • Részt vehetsz a feladataidhoz kapcsolódó nemzeti és nemzetközi konferenciákon.
  • A versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteriát és 13. havi jutalmat is biztosít partnerünk munkavállalói számára.
  • Vállalati étkezdéjükben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani.
  • Nyaranta Balaton-parti üdülőikben töltheted a szabadságodat a családoddal.
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van náluk lehetőség.
  • Központi telephelyükön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítanak (többek közt fogorvost és bőrgyógyászt is).
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötnek munkavállalóikra.
  • Modern és folyamatosan fejlődő technikai környezetet biztosítanak a munkavégzéshez.
  • 2024-ben a törvényi kereteken felül 2 plusz szabadnapot biztosítanak.

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest