Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

tervezőmérnök (víziközmű)

Piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző partnerünk számára keressük Tervezőmérnök (vízépítés) pozícióba legújabb kollégájukat, bővülés miatt.

Feladatok

Feladataid lesznek:

  • Ipari, kereskedelmi létesítmények közmű-ellátásának és vízelvezetési rendszereinek a tervezése
  • Vízellátási és vízelvezetési tervezési követelmények felülvizsgálata
  • Projektekkel kapcsolatos tervezési feladatok koordinálása
  • Projektek adminisztratív támogatása tervezési oldalon
  • Kapcsolattartás szakági tervezőkkel, megrendelőkkel és a kivitelezésben dolgozó munkatársakkal
  • Engedélyezési folyamatokban támogatás szükséges engedélyek beszerzésében és a műszaki átadás-átvételben
  • Párhuzamos projektek egyidejű kezelése

Elvárások

Téged keresünk, amennyiben:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 1 év tervezésben szerzett szakmai tapasztalatod van (csatorna, közmű)
  • Jártas vagy Civil 3D és/vagy C+I közműtervező szoftverek használatában
  • Felhasználói MS Office ismerettel rendelkezel
  • Nem okoz problémát az önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és szervező készséggel intézed a feladataidat
  • A felmerülő problémákat gyorsan és jól kezeled

Munkavégzés helye

Budapest