Fejér megyei, elektronikai gyártó partnerünk csapatába keressük új tesztmérnöküket! Elektronikai területen szerzett gyártói tapasztalattal rendelkezel vagy csak kipróbálnád magad benne? Esetleg villamosmérnöknek tanulsz és van időd e mellett dolgozni is? Szívesen programozol, valamint a LabVIEW a mindened?

Amennyiben érdekes lehet számodra a lehetőség, jelentkezz hozzánk még ma!

Tesztmérnök

Feladatok
  • Gyártógépek mérőműszereinek kalibrálása
  • Tesztberendezésekhez kapcsolódó folyamatok optimalizálása, javítása
  • Ütemezett karbantartási feladatok ellátása, fejlesztése
  • Tesztspecifikációk felügyelete
  • Új gyártási technológiák bevezetésében való részvétel
  • Gépek áthelyezésének felügyelete, részvétel az áthelyezési folyamatban
  • Új gépek megrendelése és beüzemelése
  • Reklamációkezelés

Elvárások
  • Befejezett/folyamatban lévő villamosmérnök végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Programozási alapismeretek (C# és NI LabVIEW)
  • Előny, hogyha van tapasztalat elektronikai gyártásban
  • Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk

Amit kínálunk
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Költözési támogatás

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Munkavégzés helye

Fejér vármegye