Fejér megyei, elektronikai gyártó partnerünk csapatába keressük új tesztmérnöküket! Elektronikai területen szerzett fejlesztési tapasztalattal rendelkezel? Villamos- vagy mechatronikai mérnök vagy és beszélsz angolul? Amennyiben érdekes lehet számodra a lehetőség, jelentkezz hozzánk még ma!

Tesztmérnök - fejlesztési terület

Feladatok
  • Tesztberendezések tervezése, fejlesztése
  • Termékek funkcionális tesztjének optimalizálása
  • Változások bevezetése vevői elvárásoknak megfelelően
  • Szoftverbevezetés
  • Folyamatoptimalizálás
  • Hatékonyságnövelés
  • Selejtszázalék-csökkentés
  • Műszaki dokumentációk elkészítése, frissítése és oktatása

Elvárások
  • Villamos- vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • 2-3 éves tapasztalat teszt területen
  • Elektronikai fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Programozási ismeretek (C#, Python)
  • Szoftveres és hardveres ismeretek

Amit kínálunk
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Költözési támogatás
  • Home Office

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Munkavégzés helye

Fejér vármegye