Telekommunikációs szekció fejlesztéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Bejövő és kimenő hívások és e-mailek kezelése, Visszahívási kérelmek teljesítése, Telefonszámlákkal kapcsolatos kérdések kezelése, Adminisztrációs tevékenység precíz elvégzése, Tarifák és szolgáltatások értékesítése, Webshop adminisztráció, Cégprofilhoz kapcsolódó csomagtevékenységek elvégzése, adminisztrációja

Elvárások:

Tudsz és szeretsz is beszélni? Bármit eladsz, bárkinek, és még élvezed is? Türelmes vagy az ügyfelekkel, és jó probléma megoldó képességgel rendelkezel?, Ha igen, akkor Téged keresünk!, , Az álláshoz tartozó elvárások:, Középfokú végzettség, Kitűnő kommunikációs készség szóban és írásban, Hajlandóság a precíz munkavégzésre, Határozott, céltudatos személyiség

Előnyök:

Call center tapasztalat, Telekommunikációs szolgáltatóknál szerzett tapasztalat, CRM rendszer tapasztalat

Ajánlatunk:

Főállású, bejelentett munkabér, Fiatalos csapat, Dolgozói kedvezmények

Munkavégzés helye:

Gyál

Munkavégzés helye

Gyál