A hirdetés már lejárt!

Stabil multinacionális autóipari partnerünk részére keresünk egy összetartó csapatba Vevői minőségügyi mérnököt:

Vevői minőségbiztosítási mérnök

Feladatok
  • Megrendelői észrevételek, reklamációk kezelése
  • Auditok eredményei alapján új intézkedések kezdeményezése
  • Közreműködés a vevői és tanúsító auditokban
  • Megoldási javaslatokban bevezetésének nyomon követése, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a vevőszolgálatokkal
  • Statisztikák, kimutatások naprakész vezetése
  • A problémamegoldó, 8D csapat koordinálása

Elvárások
  • Felsőfokú műszaki vagy minőségbiztosítási végzettség
  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
  • Folyékony, aktív angol nyelvismeret
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Feladatorientált személyiség

Előny:
  • Autóipari tapasztalat
  • Auditori ismeretek és tapasztalat
  • VDA 6.1, IATF 16949 szabványok ismerete

Amit kínálunk
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet
  • Költöző jelölteket és Quality területen gyakorlati tapasztaltot szerzett pályakezdőket szívesen fogadnak

Munkavégzés helye:

Sopron környéke

Munkavégzés helye

Sopron