A hirdetés már lejárt!

13. kerületi családias hangulatú gyógyszertár megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Gyógyszertári csapat támogatása és fejlesztése, Csapat munkaidő beosztásának és szakmai feladatainak megszervezése és abban való aktív részvétel:, A beteg/vásárló kiszolgálása és ehhez kapcsolódóan a gyógyszerekkel, gyógyászati segédeszközökkel és egyéb termékekkel kapcsolatos felvilágosító szolgáltatás, A biztonságos gyógyszerforgalmazással kapcsolatos jogszabályi megfelelőség biztosítása, Gyógyszertárban forgalmazható termékek megrendelése, raktározása, készletezése, selejtezése a tulajdonossal történő egyeztetés alapján. Vénykezelés és ellenőrzés, TB zárás és NEAK elszámolás, Laborfeladatok megszervezése és azokban való aktív részvétel: magisztrális gyógyszerek készítése, laborálási és kiszerelési feladatok, Kapcsolattartás orvosokkal, felügyeleti szervekkel, területi képviselőkkel, Konfliktus és problémakezelés

Elvárások:

Gyógyszerész vagy szakgyógyszerész végzettség, Min. 3-5 év gyógyszertári tapasztalat, Önállóság, szakmai magabiztosság, Jó szervező- és problémamegoldó képesség, Jó kommunikációs képesség, Emberközpontúság, konfliktuskezelési képesség

Előnyök:

Vezetői tapasztalat

Ajánlatunk:

Alkalmazotti jogviszony, Nettó 700.000-800.000 ezer forint/hó alapfizetés tapasztalattól függően, Kétműszakos munkarendben történő munkavégzés, Negyedévi bónuszkifizetés forgalmi és árrés csapatcél elérése esetén, Költségtérítés: megbeszélés alapján, Egyéb: gyártói értékesítési versenyekben való részvétel és tárgynyeremények lehetősége, Túlórában döntési lehetőség, vállalás estén kifizetése a jogszabályoknak megfelelően , Képzési támogatás, Nagyon jó munkahelyi légkör, Humánus vezetés

Munkavégzés helye

Budapest