ASSISTANT EVENT MANAGER WANTED – Csatlakozz a Bistro csapatához!

Feladatok:

Milyen feladatok várnak rád?
  • Céges és fogyasztói rendezvények, konferenciák, gálák, csapatépítők, fesztiválaktivációk szervezésében való részvétel
  • Alvállalkozók felkutatása, kapcsolattartás alvállalkozókkal, árajánlatok bekérése
  • Helyszíni rendezvény managementben való részvétel

Elvárások:

Mit várunk tőled?
  • lehetsz pályakezdő vagy az sem baj, ha 1 év hasonló területen szerzett tapasztalatod van
  • proaktívitás, gyorsaság, rugalmasság, önállóság, precizitás
  • angol középfokú nyelvismeret
  • B kategóriás jogsi előny

Ajánlatunk:

Ezt kapod tőlünk…
  • versenyképes fizut
  • jófej csapatot
  • támogató mentorokat és szakmai iránymutatást
  • inspiráló projekteket és fejlődési lehetőséget
  • olyan munkakörnyezetet, amiben sokszor úgy érzed magad, mintha egy nyári grillpartin lennél a barátaiddal
  • részleges home office lehetőséget
  • menő irodát végtelen kávéval

Munkavégzés helye

Budapest