2013-ban alapított, 100%-ban magyar tulajdonú szállítmányozással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Távol-keleti gyártó cégek és termékek felkutatása Ügyfeleink igényei alapján, Ajánlatok, kalkulációk készítése, Gyártás, beszerzés megszervezése, Megrendelések teljes körű logisztikai lebonyolítása, tengeri konténeres- és gyűjtő szállítmányokkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés és adminisztráció, vámkezelés előkészítése-, intézése alvállalkozón keresztül, Szállítmányozási rendszer kezelése, szállítmányok adatainak rögzítése, Dokumentációk kezelése, Jelentések, beszámolók elkészítése, Folyamatos kapcsolattartás ügyfeleinkkel, külföldi partnerirodánkkal, gyártókkal és alvállalkozókkal a teljes folyamat zökkenőmentes lebonyolítása érdekében, , Megbízóról:, 2013-ban alapított, 100 %-ban magyar tulajdonú vállalkozás, mely Távol-keleti beszerzés teljes körű lebonyolításával, tengeri import szállítmányozás megszervezésével foglalkozik.

Elvárások:

Felsőfokú végzettség, 5-8 év munkatapasztalat, Import beszerzésben, import szállítmányozás területén szerzett tapasztalat, Magabiztos középfokú angol nyelvtudás, elsősorban írásbeli kommunikációhoz, Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office), Kitűnő szervező készség, képesség több folyamat párhuzamos kezelésére, Rugalmas, probléma megoldó hozzáállás, jó logikai készség, Önálló döntéshozatali képesség, Jó kommunikációs képesség, Precíz, pontos, felelősségteljes, igényes munkavégzés

Előnyök:

Kiemelt előnyt jelent a kínai beszerzésben vagy Távol-keleti tengeri szállítmányozásban való jártasság, munkatapasztalat, Adatbázis kezelési ismeretek

Ajánlatunk:

Sokrétű tapasztalatszerzési lehetőség, teljes import folyamat megismerése, fejlődési lehetőség, Stabil háttér, régóta működő magyar cég, hosszútávú lehetőségek, Kedves, barátságos, támogató munkatársak, jó csapat, Tágas, zöld kertre néző iroda a XI. kerületben, tömegközlekedéssel jól megközelíthető helyen

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest