Az Opella Healthcare az egyik legrégebbi és legismertebb gyógyszeripari vállalat, mely már több mint egy évszázada dolgozik az emberek egészségének megőrzése érdekében. Terápiás megoldásai több mint 170 országban elérhetőek.

Csomagológép-kezelő

Feladatok

  • Tablettagyártás felügyelete
  • A csomagológép anyagokkal történő ellátása
  • Előírt tesztelések végrehajtása
  • Gyártott termékek minőségének folyamatos ellenőrzése és dokumentációja
  • Gyártási hibák kiértékelése

Elvárások

  • Középfokú végzettség (érettségi, vagy szakközépiskola, vagy szakmunkás, vagy technikusi végzettség)
  • Önálló munkavégzés
  • Fizikai terhelhetőség
  • Pályakezdőket is örömmel várunk

Munkaidő

  • 3 műszakos munkarend vállalása (hétfőtől péntekig)
  • Szombat és vasárnap - túlórázási lehetőség, havi 1-2 alkalom vállalása kötelező

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes alapbér+ műszakpótlék+ túlóradíj és egyéb plusz juttatások
  • Céges buszjárat több településről
  • Az Opella Healthcare saját éttermet hozott létre azért, hogy a dolgozói minden műszakban friss ételeket fogyaszthassanak
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság lehetősége
  • Kollektív élet- és balesetbiztosítás
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Előnyök

  • Számítógépes ismeret (Microsoft Excel, Word)
  • Műszaki ismeretek, műszaki gyakorlat
  • Élelmiszeripari, vagy gyógyszeripari területen szerzett tapasztalat
  • Műszakos munkarendben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Veresegyház