A Trenkwalder multinacionális megbízója részére operátorokat keres partnere SAJÁT ÁLLOMÁNYÁBA, folyamatos 12 órás munkarendbe ingyenes céges járatokkal számos településről.

Gépkezelő operátor

Feladatok
  • Gépkiszolgálás
  • Kézi összeszerelés
  • Raktári feladatok ellátása
  • Termékek ellenőrzése

Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó állóképesség, monotónia tűrés
  • Jó látás és kézügyesség
  • Folyamatos 12 órás munkarend vállalása

Amit kínálunk
  • Saját állomány
  • Ingyenes céges járat számos településről
  • Étkezési támogatás, cafeteria: Br.44000Ft/hó
  • Műszakpótlékok: éjszakás 40%, délutános 20%
  • 100%-os útiköltség térítés távolsági busz esetén
  • 13. havi fizetés
  • Iskola kezdési támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos jövedelem (bónusz kifizetés, túlórázási lehetőség)
  • Kulturált munkakörülmények, fejlődési lehetőség
  • Azonnali munkába állás lehetősége

Irodánk: Veszprém, Jutasi út 11. (Buszpályaudvar 13-as kocsiállással szemben)

Munkavégzés helye:

Veszprém

Munkavégzés helye

Veszprém