A több mint 1 400 munkavállalót foglalkoztató Nemzeti Sportügynökség Zrt. a hazai és nemzetközi sport minden területén jelen van, mind a sportpolitikában, sportstratégiában és a sportlétesítmények üzemeltetésében.

Feladatok:

  • A kijelölt szakterület HR folyamatainak támogatása, javaslattétel a folyamatok és a szervezet fejlesztésére
  • A kijelölt szakterületek vezetői számára HR szakmai tanácsadói tevékenység ellátása
  • Aktív részvétel az új HR rendszerek kidolgozásában és bevezetésében

Elvárások:

  • Releváns felsőfokú végzettség (HR, gazdasági vagy pénzügyi)
  • Minimum 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Magasszintű MS Office ismeret (Excel, Power Point)
  • Proaktív hozzáállás, jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló analitikus gondolkodás
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Stressztűrő képesség, terhelhetőség
A munkakör betöltése magyar állampolgársághoz, büntetlen előélethez (erkölcsi bizonyítványhoz) és cselekvőképességhez kötött.

Ajánlatunk:

MIT AJÁNLUNK MUNKATÁRSAINKNAK?
  • Közösségi rendezvényeket és egész évben izgalmas vállalati programokat
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőséget
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását
  • Munkatársi kedvezményeket a Nemzeti Sportügynökség létesítményeiben
  • Meghatározott munkaviszonyban eltöltött idő után járó jutalmat
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomagot (pl. Széchenyi Pihenő Kártya juttatás, monitor előtti munkavégzés esetén éleslátást biztosító szemüveg támogatás, közigazgatási határon kívülről történő napi munkába járás esetén a bérlet 100%-a, gyermekszületési támogatás)

Munkavégzés helye

Budapest