Pilótanélküli légijárművek értékesítésére szakosodott cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Irodavezetésben és ügyvezető asszisztenciában több éves tapasztalattal rendelkezel, Angolul magabiztosan beszélsz, Jó szervezőkészséggel rendelkezel, Probléma megoldó attitűdöd van, Önállóan és csapatban is tudsz dolgozni, Precíz és pontos vagy, Talpraesett, proaktív és eredményorientált vagy

Elvárások:

Tárd ki a szárnyaidat és repülj velünk!, Ha érdekel a drónok világa, és szeretnél részt venni az iparág fejlődésében, akkor itt a helyed!, , Mit ajánlunk a szakértelmedért cserébe?, Versenyképes juttatási csomag, Szakmai fejlődés és tanulási lehetőségek, Innovatív környezet, Izgalmas projektek, Laptop, telefon, Irodai masszázst biztosítunk, AYCM partnerei vagyunk, Jó hangulat, támogató csapat, céges rendezvények, Szerződések előkészítése és nyilvántartása, beleértve az értékesítéshez és más üzleti tevékenységekhez vagy beszállítókhoz tartozó szerződéseket, Modern, kellemes munkakörnyezet, Próbaidő után home office lehetőség

Előnyök:

Ügyvezetői asszisztencia: utazások/találkozók szervezése, átirányított hívások kezelése, találkozókon asszisztencia nyújtása, Telefonkezelés és postaügyintézés, Pályázati anyagok előkészítése, Ajánlatok előkészítésében való részvétel, ideértve az árajánlatokhoz szükséges céges dokumentumokat, cégkivonatokat stb., A cég működéséhez szükséges engedélyek előkészítése, adminisztrációja és dokumentálása (minőségbiztosításhoz, közbeszerzéshez kapcsolódó és egyéb hivatalos ügyintézés), Autó flotta ügyintézés és dokumentáció (4-6 autó), beleértve a karbantartások nyomon követését, biztosítások intézését, autópálya matricák kezelését stb., Üzemeltetéssel kapcsolatos feladatok, mint például mobil flotta kezelése, irodaszer beszerzése, karbantartások ütemezése, Kisebb dokumentumok lefordítása, könyvelőnek vagy ügyvédnek., Együttműködés a cég által szervezett szakmai rendezvények és kiállítások előkészítésében és lebonyolításában, belsős rendezvények megszervezése, Képzések szervezése kollegáknak, Projektek nyomonkövetése és dokumentálása, beleértve a szerződések nyilvántartását, Ügyfelek fogadása

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest