Mind-Diák Szövetkezet

Partnercégünk, a Kurdi és Fiai Kft. egy több mint 30 éves szakmai tapasztalattal rendelkező családi vállalkozás, mely több lábon áll. Építőipari tevékenysége mellett dinamikusan bővülő könyvelőirodát is üzemeltet, ahol főképp hazai KKV-k számviteli, adózási és munkaügyi feladatait látja el kiszervezetten. Rendkívül változatos ügyfélportfólióval a kereskedelemtől a gyártásig a szolgáltatáson és az építőipari tevékenységen keresztül. Kiemelt figyelemmel, hiszen egyszerre csak egy diákot fogadunk!

Feladatok:

  • Dokumentumok rendszerezése, lefűzése
  • Postázás
  • Táblázatkezelés, adatrögzítés
  • Emailek kezelése
  • Iratok archiválása
  • Egyéb irodai kisegítői feladatok

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú gazdasági tanulmányok
  • 18. életév betöltése
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 9.00-18.00-ig
  • Heti 16 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Bérezés bruttó 1874 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Fiatal, összeszokott, támogató csapat

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest VI.

Munkavégzés helye

Budapest