Feladatok:

Tapasztalt könyvelőt keresünk cégcsoportunk csapatába, aki önállóan és magabiztosan képes cégek teljes körű pénzügyi feladatainak ellátására, valamint a havi és éves zárások precíz elvégzésére.

Ha szereted a kihívásokat, és fontos számodra a pontos, felelősségteljes munka, nálunk a helyed!

  • Cégcsoport teljes körű könyvelési feladatainak ellátása (vevők, szállítók, pénztár, bank, bérfeladás kezelése),

  • Adókalkulációk, bevallások és KSH jelentések elkészítése és benyújtása,

  • Havi és éves zárások lebonyolítása,

  • Éves beszámoló elkészítése,

  • Könyvvizsgálatokban való aktív közreműködés,

  • Pénzügyi kimutatások, elemzések készítése a vezetőség számára,

  • Számviteli és adózási tanácsadás a cégvezetés részére.

  • Pénzügyi, számviteli végzettség,

  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat teljes körű könyvelés területén,

  • Mérlegképes könyvelői képesítés,

  • Naprakész ismeretek a magyar számviteli és adózási jogszabályokban,

  • Erős analitikus készségek és precizitás,

  • Kiváló szervezési és időgazdálkodási képességek,

  • MS Excel magas szintű használata,

  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés.

Munkavégzés helye:

Debrecen

Munkavégzés helye

Debrecen