Vasúti Üzemeltetési Igazgatóság, Metró Üzemigazgatóság, Metró Infrastruktúra Főmérnökség Metró műszaki ügyeletes munkakörbe felvételt hirdet

Feladatok:

Főbb feladatok:
  • a metró állomásain épületgépészeti berendezések üzemeltetése,
  • tűz és munkavédelmi felügyelet gyakorlása,
  • HAVARIA események megoldásában közreműködés (műszaki, forgalmi, utas baleset, tűz stb.).

Elvárások:

A munkakör betöltésének feltételei
  • felvétel előtt: szakmai orvosi és alkalmassági vizsgálat
  • érettségi/középfokú szakképesítés vagy szakmunkás/szakiskola

Előnyök:

Előnyt jelent: -érettségi és gépészeti vagy elektromos szakmacsoportos végzettség

Ajánlatunk:

Amit nyújtunk:
  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • a speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
  • cafeteria
  • kedvezményes üdülés
  • ingyenes utazás a BKV Zrt. járatain a munkavállaló, a házastársa, valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére is
  • vállalati országbérlet a munkavállalóknak 1250 Ft-os adminisztrációs díj ellenében a helyközi közlekedésben a VOLÁNBUSZ Zrt., a MÁV-START Zrt., a GySEV Zrt. kijelölt járataira, valamint a MÁV-HÉV Zrt. járataira
  • igény szerint lakhatás biztosítása
A bérezésről, juttatásokról a felvételi tájékoztatón adunk információt.

Munkavégzés helye:

Munkavégzés jellege: A munkaidő 12/24 folyamatos szolgálat.

Munkavégzés helye

Budapest