Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Műszaki előkészítő mérnök

Partnerünk egy dinamikusan növekvő építőipari cég, mely több, mint 10 éve nyújt professzionális támogatási szolgáltatásokat Magyarországon a teljes építőipari ágazatban. 2001 óta új generációt, új hangot és új standardokat képviselnek.

Feladatok

  • tervek, műszaki paraméterek alapján költségvetés, költségbecslés készítése
  • műszaki ajánlat és dokumentáció elkészítésében való közreműködés
  • alvállalkozói és beszállítói ajánlatok bekérése
  • helyszíni felméréseken, munkaterület bejáráson való részvétel
  • tervek alapján mennyiségszámítások készítése
  • kapcsolattartás alvállalkozókkal, ajánlatkérőkkel magyar és angol nyelven
  • kimutatások, ütemtervek, prezentációs anyagok készítése

Elvárások

  • építőmérnöki, építészmérnöki, vagy egyéb releváns felsőfokú végzettség - fontos, hogy átlásd a kiviteli terveket és a folyamatokat
  • legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalat - kivitelezésben, azon belül is a
    magasépítési területen
  • erős felhasználói szintű MS Office ismeretek - excel-ből professzionális
    szinten

Munkavégzés helye

Budapest