Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Project Manager

Partnerünk egy dinamikusan növekvő építőipari cég, mely több, mint 10 éve nyújt professzionális támogatási szolgáltatásokat Magyarországon a teljes építőipari ágazatban. 2001 óta új generációt, új hangot és új standardokat képviselnek.

Feladatok

  •  a projekt és a projektben résztvevők átfogó koordinálása, irányítása
  •  a projekt előrehaladásának biztosítása és ellenőrzése
  •  a határidők és a költségkeret betartása és betartatása
  •  kapcsolattartás a külső partnerekkel, szükség szerint a végfelhasználókkal
  •  kockázatelemzés és kezelés
  •  az elvárt minőség biztosítása
  •  büdzsékészítés és nyomon követés
  •  teljesítések, számlák igazolása
  •  adatszolgáltatás a pénzügy részére
  •  a munkaterületen jelen lévő építésvezető munkájának koordinálása, ellenőrzése

Elvárások

  • felsőfokú építőipari végzettség (építészmérnök, építőmérnök)
  • legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • magabiztos középfokú angol nyelvtudás
  • pontosság, precizitás
  • jó szervezőkészség, határozott, magabiztos fellépés
  • jogosítvány

Munkavégzés helye

Budapest