Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Művezető

Partnerünk egy dinamikusan növekvő építőipari cég, mely több, mint 10 éve nyújt professzionális támogatási szolgáltatásokat Magyarországon a teljes építőipari ágazatban. 2001 óta új generációt, új hangot és új standardokat képviselnek.

Feladatok

  • az építési munkaterületen végzett építési-szerelési munkák irányítása
  • az építési-szerelési munkára vonatkozó jogszabályok betartatása, azok betartásának az általa vezetett építkezésen való ellenőrzése
  • az építési napló vezetése, ellenőrzése és lezárása
  • az építőipari kivitelezési tevékenység munkafolyamatainak szakszerű megszervezése
  • a kivitelezés során a minőségi követelmények biztosítása
  • a minőségi vizsgálatok és mintavételek elvégeztetése
  • az átadás-átvételi eljárásban és a használatbavételi engedélyezési eljárásban való közreműködés
  • az alvállalkozói teljesítésigazolás kiállítása és átadása
  • az alvállalkozó kivitelezővel, az alvállalkozó kivitelezők felelős műszaki vezetőivel és a szakági felelős műszaki vezetőkkel való együttműködés, a velük történő egyeztetések koordinálása, tevékenységük összehangolása

Elvárások

  • építőipari szakképesítés (magasépítő technikus)
  • legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalat - kivitelezésben, azon belül is a
    magasépítési területen
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • legalább alapszintű angol nyelvismeret
  • pontosság, precizitás
  • jó szervezőkészség, határozott, magabiztos fellépés

Munkavégzés helye

Budapest