Tovább bővítjük állományunkat!

Gyere hozzánk Gépkezelőnek egy tiszta, modern munkakörnyezetbe, előre tervezhető beosztásban!

Pályakezdők, nők és férfiak jelentkezését is várjuk!

Operátor gépkezelő (Szolnokról céges busz)

Feladatok
  • Könnyű fizikai munka, egyszerű munkafolyamatok automatizált gépek mellett,
  • A termeléssel kapcsolatos adatokat pedig számítógépes felületen szükséges rögzíteni.

Elvárások
  • Középfokú iskolai végzettség (szakma/érettségi)
  • Éles látás és jó színlátás
  • 3 műszakos, folyamatos munkarend vállalása 8 órában

Amit kínálunk
  • Vigyél haza próbaidőn belül már nettó 280.000 Forinttól, majd próbaidő leteltével pedig nettó 310.000 Forinttól!
  • Jogosult vagy adókedvezményre? Gyere és vedd igénybe Nálunk!
  • Havi Cafeteria keret, Minőségi bónusz és hűségprémium jogosultság
  • Ingyenes sportolás támogatása, Kedvezményes melegétkezési lehetőség
  • Korrekt, megbízható állásod lesz - a fizetésed minden hónapban pontosan érkezik!

Ingyenesen biztosítjuk munkába járásod már több mint 30 településről buszjáratainkkal: Abony, Albertirsa, Cegléd, Ceglédbercel, Csemő, Dánszentmiklós, Jászkarajenő, Katonatelep, Kecskemét, Kengyel, Martfű, Kőröstetétlen, Nagykáta, Nagykőrös, Nyáregyháza, Nyársapát, Rákóczifalva, Rákócziújfalu, Szandaszőlős, Szentmártonkáta, Szolnok, Tápióbicske, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápiószőlős, Tiszajenő, Tiszaföldvár, Tiszatenyő, Tiszavárkony, Tószeg, Törökszentmiklós, Tószeg, Újlengyel, Újszilvás, Vezseny, Zöldhalom.

További információért hívd az alábbi telefonszámot +36 20 519 9476 vagy add le itt jelentkezésedet!

Munkavégzés helye:

Szolnok

Munkavégzés helye

Szolnok