A hirdetés már lejárt!

Hűtéstechnikai, és energetikai termékek forgalmazásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Ipari hűtőberendezések alkatrész értékesítése, Állapotfelmérések, jegyzőkönyvezés, Javítások, felújítások tervezése, árazása, felügyelete alvállalkozók irányításával, Rendszeres karbantartások ütemezése, felügyelete alvállalkozókon keresztül., Új berendezések telepítésének szervezése, irányítása, beüzemelés, Árajánlatok, árkalkulációk készítése, Kapcsolattartás ügyfelekkel, beszállítókkal, Cég értékesítőivel való együttműködés, , Megbízóról:, Egy belga-amerikai, és egy finn gyártó cég képviseletét, termékeiknek forgalmazását végzi Magyarországon már 20 éve., Berendezéseink elsődlegesen hűtéstechnikai, és energetikai területen használatosak., A magunk területén piacvezetőnek számítunk. A cég bár magyar tulajdonban van, meghatározó támogatást kap külföldi partnerei részéről., Pénzügyileg stabilak vagyunk, hitel és egyéb hosszú távú kötelezettség nem terheli a működésünket.

Elvárások:

Kommunikációképes, értő angol nyelvtudás, Jó kommunikációs és szervező készség, Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése, Számítógépes ismeretek (Excel, Word felhasználói szint), Precíz, hatékony és pontos munkavégzés, Jó problémamegoldó képesség és logikus gondolkodásmód, Fogékonyság új ismeretek megszerzésére, Önálló munkavégzési képesség, Utazási hajlandóság

Előnyök:

Felsőfokú (esetleg technikusi) műszaki végzettség, vagy magas szintű műszaki ismeret, jártasság, Szervizelés, karbantartás, esetleg kivitelezés területén szerzett tapasztalat, Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat.

Ajánlatunk:

Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér, Versenyképes bérezés, hosszútávon béremelési lehetőség, Cafetéria juttatás (próbaidő után), Céges gépjármű, telefon, notebook

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest