Mind-Diák Szövetkezet
Partnercégünk a vezető nemzetközi vállalkozások élenjáró pénzügyi szolgáltatója. Ügyfelei részére az élethelyzetükhöz és igényeikhez igazodó széleskörű pénzügyi szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok:

  • Ügyfelek bejelentéseinek fogadása, rögzítése, adategyeztetés
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel
  • Telefonos segítség nyújtása az igényelhető szolgáltatások megszervezésében
  • Adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Betöltött 18. életév
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig 6:00-14:00/14:00-22:00/22:00-06:00
  • Mivel a cég 0-24-ben elérhető az ügyfelek számára, így fontos, hogy tudj vállalni:
    • Heti 1 éjszakai műszakot és
    • Heti 1 hétvégi műszakot is
  • Legalább heti 25-30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1900 Ft/óra diákbér + műszakpótlék
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1900 Ft/óra lesz
  • A későbbiekben teljesítmény alapján emelkedő bérezés
  • A munka megkezdése előtt felkészítő tréning
  • A betanuláshoz szükséges mentor biztosítása
  • Home office vagy hibrid munkavégzés
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Hosszú távú diákmunka
  • Leigazolható szakmai gyakorlat

Előnyök:

  • Call centerben szerzett tapasztalat
  • Minél több ráérés a megadott munkaidőben

Munkavégzés helye:

Debrecen

Munkavégzés helye

Budapest