Mind-Diák Szövetkezet

A Women in Technology Hungary (WiTH) Egyesület 2021-ben jött létre a Vodafone Magyarország kezdeményezésére a Levono Magyarország és a BOOKR Kids társalapításával. Az egyesület célja, hogy a technológiai szektorban dolgozó női szakemberek szerepvállalását, eredményeit transzparenssé tegyék, előre mozdítsák és növeljék a női vezetők taglétszámát a technológiai vállalatoknál és intézményekben.

Feladatok:

  • Az egyesületi elnökség munkájának támogatása
  • A tagsággal való folyamatos kapcsolattartás, ennek tervezése, koordinálása és végrehajtása
  • A kommunikációt segítő levelezési fiók kezelése, a címlisták karbantartása
  • Az egyesületi hírlevél szerkesztése és küldése
  • Segítségnyújtás az elnökség által tartott események szervezésében

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Alap MS Office használat

Munkaidő

  • Heti 2-4 óra vállalása
  • Hosszú távú diámunka-lehetőség

Amit kínálunk

  • Teljes Home Office lehetőség
  • Értékes szakmai tapasztalat
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Br. 1874 Ft/óra diákbér

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest