BUDAPESTI KÖZLEKEDÉSI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG Vasúti Üzemeltetési Igazgatóság Üzemeltetési Főosztály Fenntartási Szakszolgálat Létesítményüzemeltetési Szolgálat felvételt hirdet VEZETÉK ÉS CSŐHÁLÓZAT SZERELŐ munkakörbe

Feladatok:

Főbb feladatok:
  • Épületek felújítási és fenntartási feladatai során szükséges fűtés, víz és csatorna hálózatok kiépítése
  • Berendezési tárgyak beépítése, és a rendszer fogyasztómérőinek felszerelése,
  • Fűtési rendszerek, víz és szennyvízelvezető hálózatok felülvizsgálata, karbantartása és hibaelhárítása.

Elvárások:

A munkakör betöltésének feltételei:
  • Víz-, csatorna- és közműrendszerszerelő illetve ezzel egyenértékű korábbi végzettség
Leendő munkatársunktól megkívánt képességek, készségek:
  • Precízség
  • Terhelhetőség
  • Cég iránti lojalitás

Előnyök:

Előnyt jelent:
  • Hegesztő szakvizsga
  • Több éves szakmai tapasztalat

Ajánlatunk:

Amit nyújtunk:
  • Stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • A speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
  • Cafeteria
  • Ingyenes utazás a BKV járatain a házastárs, valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére
  • vállalati országbérlet a munkavállalóknak 1250 Ft-os adminisztrációs díj ellenében a helyközi közlekedésben a VOLÁNBUSZ Zrt., a MÁV-START Zrt., a GySEV Zrt. kijelölt járataira, valamint a MÁV-HÉV Zrt. járataira
  • Üdülési lehetőségek
  • Igény szerint munkásszállói elhelyezés

Munkavégzés helye:

Munkavégzés helye: Budapest, Kőér utca 2/b., valamint további BKV telephelyek

Munkavégzés helye

Budapest