Saját tulajdonú ingatlan bérbeadásával, üzemeltetésével foglalkozó Ingatlankezelő cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Víz-gáz-fűtés szerelési szakfeladatok ellátása, Csőtörések meghatározása, javítása, duguláselhárítás, Meglévő csőhálózat rendszerek felmérése, felújítása, Karbantartási és állapot megóvási feladatok elvégzése, Duguláselhárítás, szaniterek cseréje, kisebb-nagyobb javítási munkálatok

Elvárások:

Vízvezeték szerelésben szerzett tapasztalat, Villanybojler szerelésben szerzett tapasztalat, Központi fűtés szerelésében szerzett tapasztalat, Önálló munkavégzés

Előnyök:

2 évnél több munkatapasztalat, Gázkészülék szerelői tapasztalat + végzettség, Egyéb szakképesítés, B kategóriás jogosítvány

Ajánlatunk:

Főállású munkakör, Versenyképes jövedelem, Állandó, stabil, hosszútávú biztos munkahely

Munkavégzés helye

Budapest