Egyedi gépészeti rendszerek kialakításával, ipari rendszerek építésével foglalkozó cég megbízásából keresünk bővítés céljából új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Víz-, gáz- és fűtésrendszerek kivitelezése ipari létesítményekben és lakóépületekben, Új és meglévő csőhálózatok teljeskörű gépészeti kivitelezése, felújítása és karbantartása

Elvárások:

Szakképzettség és legalább 5 év szakmai tapasztalat víz-, gáz- és fűtésszerelés területén, Önálló munkavégzési képesség, Precizitás és magas színvonalú munkavégzés, Műszaki tervek, rajzok értelmezésének képessége, B kategóriás jogosítvány

Ajánlatunk:

Versenyképes jövedelem tudásszint és szorgalom alapján: nettó 500.000-660.000 Ft, Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony, Hosszútávú munkalehetőség stabil vállalati környezetben, Kellemes munkahelyi légkör, jó hangulat, Segítőkész és képzett kollégák, Magas minőségű kézi és gépi szerszámzat, Egységes munkaruha biztosítása, Céges autó, Képzés, Tervezői háttér, , Ha úgy érzed, hogy szeretnél csatlakozni egy olyan csapathoz, ahol a magas színvonalú munkavégzés és a szakmai fejlődés kiemelt fontosságot kap, akkor várjuk jelentkezésed!

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest