Reklámterületen működő cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Meglévő ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás, megrendelések kezelése, In-store megjelenések, kampányok lebonyolításában történő aktív együttműködés, Ügyfelekhez és kampányokhoz kapcsolódó adminisztratív tevékenység elvégzése, Riportok, kimutatások készítése, Kampányfotók feldolgozása, Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a logisztikai csapattal és egyéb társosztályokkal

Elvárások:

Az ideális jelölt képes pontosan, önállóan és csapatban is dolgozni, Legalább középfokú végzettséggel (érettségi) rendelkezik, Ügyfélcentrikus gondolkodású, Proaktív, precíz, megoldásorientált személyiség, Megbízható az Excel, Word, Outlook tudása, Rugalmas, terhelhető, határozott személyiség, Jó szervező és kommunikációs készséggel bír

Előnyök:

Angol nyelvtudás, Hasonló munkaterületen, munkakörben szerzett tapasztalat, Nyomdaipari ismeretek, gyártástechnológiai ismeretek, Papír és műanyag alapanyagokra nyomtatási megrendelési tapasztalat

Ajánlatunk:

Főállású, 8 órás alkalmazotti jogviszony versenyképes fizetéssel biztos hátterű cégnél, Fiatalos, lendületes csapat (5 fős irodai csapat), Céges csapatépítő események, Kellemes irodai környezet Budán az I. kerületben, Munkavégzéshez szükséges munkaeszközök (laptop, mobiltelefon), Azonnali kezdés, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest